Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » Baklava KOLIONASIOS

Baklava KOLIONASIOS

A pro registrované zákazníky trvalá sleva 5 % při každém nákupu.

Registrovat se

 

Nikolaos Kolionasios & Co je jedna z nejznámějších a největších firem na výrobu baklavy v západním Řecku. Počátky firmy sahají do osmdesátých let minulého století a za třicet let působení na trhu uspokojila celé zástupy milovníků tohoto sladkého řeckého dezertu.

Její specialitou je výroba tradiční Gianniotiko baklavy a navíc samotná firma se nachází v srdci regionu, který stál při vzniku řecké baklavy, ve městě Ionnina. Zákazníci si samozřejmě žádají i nové chutě, takže jako poslední novinku nabízí firma Kolionasios individuálně balenou baklavu s různými příchutěmi.

V současnosti firma nabízí velmi široké portfolio produktů od maloobchodního zaměření po restaurační a velkoobchodní balení. Pro vykreslení variability chutí lze dodat, že pro výrobu dezertů používá až 100 různých druhů syrupů. Nadále je ale výroba baklavy Kolionasios ruční záležitostí, protože pravá řecká Gianniotiko baklava se jinak dělat nedá. Zde jsou lidské ruce, invence a um stále nezbytné. Ostatně ochutnejte sami…

Na těchto odkazech se můžete sami přesvědčit o šíři sortimentu a podívat se do výroby:
VIDEO 1 VIDEO 2